Starosta obce

starosta obce      Ing. Štefan Vároš

      NEKA

     starosta@stiavnik.sk

 

Poslanci obecného zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1:

Jozef Bavlna      Jozef Bavlna

     NEKA

     jozef.bavlna@stiavnik.sk

  

 

Jozef Hajko      Bc. Jaroslav Kuciak

     NEKA

     jaroslav.kuciak@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 2:

Katarina Bobrikova      PaedDr. Peter Hujo

     SMER-SD

     peter.hujo@stiavnik.sk

 

 

Stefan Fajbik     Štefan Fajbík

     NEKA

     stefan.fajbik@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 3:

Stefan Bocinec

       Mgr. Vladimír Čvapek 

     NEKA

     vladimir.cvapek@stiavnik.sk

 

 

Stefan Papan     Milan Mišutka

     NEKA

     milan.misutka@stiavnik.sk

 

 

 

Volebný obvod č. 4:

Maria Belkova     Mgr. Mária Belková

     NEKA

     maria.belkova@stiavnik.sk

 

 

Jozef Glonek     Bc. Jozef Glonek

     NEKA

     jozef.glonek@stiavnik.sk

 

Juraj Kuciak     Ing. Juraj Kuciak

     KDH

     juraj.kuciak@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 5

Miroslav Vároš     Miroslav Vároš

     NEKA

     miroslav.varos@stiavnik.sk

 

 

Stefan Harvanec     Štefan Harvanec

     NEKA

     stefan.harvanec@stiavnik.sk

 

 

 

Komentáre (0)

PRIDAŤ KOMENTÁR [odošlete stlačením enteru]

Komentovať môžu iba zaregistrovaní.